REGISTRACE

V případě, že máte zájem o zasílání e-newsletteru či si přejete diskutovat pod jednotlivými články zveřejněnými na stránkách Psycho4sport, vyplňte prosím tento jednoduchý registrační formulář. Pro diskuze platí pravidla uvedená níže.

Přihlašovací email*
Přihlašovací heslo*
Jméno
Příjmení
Diskusní přezdívka

Přeji si zasílat newslettery.

Mám zájem o odbornou konzultaci.
Budeme vás kontaktovat s podrobnostmi.

Potřebuji pomoci s:

Souhlasím s podmínkami uvedenými níže.


ZAREGISTROVAT


*) Povinný údaj


VŠEOBECNÉ PODMÍNKY

Upozornění: Diskuzní přezdívka bude veřejně zobrazena. Pokud nezvolíte žádnou diskuzní přezdívku, budou vaše diskuzní příspěvky zcela anonymní. Přihlašovací e-mail, jméno a příjmení nebudou veřejně zobrazeny.

Odesláním formuláře dává čtenář v souladu se zákonem č. 101 /2000 Sb. v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro marketingové účely a stane-li se výhercem, též s jejich zveřejněním v rozsahu: přihlašovací jméno na webové stránce. Osobní údaje jsou chráněny před zveřejněním a použitím třetí osobou. Jsou použity pouze pro komunikaci se čtenářem.

Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu uvedenou v kontaktech a dále právo dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb., tj. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Souhlas ke zpracování údajů může být za podmínek zákona kdykoliv odvolán.


Pravidla diskusí:
Do diskusí mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé. Každý registrovaný uživatel je povinen dodržovat Pravidla diskusí.

V diskusích je zakázáno:
Zveřejňovat vulgární, pornografické nebo jinak společensky nepřípustné příspěvky. Zveřejňovat odkazy na jiné internetové stránky, jejichž obsah nesouvisí s tématem diskuse a na stránky, jejichž obsah je v rozporu se zákony České republiky. Zveřejňovat obchodní informace, prezentovat jakékoliv komerční produkty a aktivity. Vkládat vícenásobně se opakující příspěvky. Redakce serveru nenese odpovědnost za obsah diskusních příspěvků čtenářů. Redakce si vyhrazuje právo mazat či zkracovat texty naplňující skutkovou podstatu trestného činu hanobení rasy, národa a přesvědčení, či příspěvky obsahující vulgární výrazy a urážky.

Všechna práva vyhrazna, 2018
info@psycho4sport.com, +420 608 028 339, Praha